Допомога українцям
70
70

Спортсмени з Нікополя здобули призові місця на обласному молодіжному Чемпіонаті

Спортсмени з Нікополя здобули призові місця на обласному молодіжному Чемпіонаті. Він пройшов у Дніпрі 24 серпня.

Повідомили у ДЮСШ «Трубник», передає Nikopolnews.

На День Незалежності у Дніпрі пройшов молодіжний Чемпіонат Дніпропетровської області з дзюдо. Він мав статус відбору на Чемпіонат України U23. Його проведення заплановане на 11 і 12 вересня у Вінниці.

«Медалі регіональної першості розіграли 116 учасників з усіх провідних центрів розвитку дзюдо Дніпропетровщини, а також команда сусідньої Запорізької області», йдеться у повідомленні.

Нікополь на цих змаганнях представляли вихованці ДЮСШ «Трубник» Дар’я Доля,  Альбіна Мусієнко та Денис Мулик. Вони навчаються у Дніпропетровському фаховому коледжі спорту й вдало виступили на цих змаганнях.

Так, Дар’я в ваговій категорії п. 78 кг і Альбіна в ваговій категорії 63 кг зайняли перше місце і піднялися на найвищу сходинку п’єдесталу, а Денис в ваговій категорії 55 кг став бронзовим призером змагань.

Вітаємо!

Спортсмени з Нікополя здобули призові місця на обласному молодіжному Чемпіонаті: фото

Спортсмени з Нікополя здобули призові місця на обласному молодіжному Чемпіонаті 3

Ще новини Нікополя: Сьогодні на Олімпіаді виступить спортсменка з Нікопольщини Єлизавета Литвиненко