Допомога українцям
98
98

На Кубку Закарпатської області з бочча спортсмен з Нікополя здобув бронзову медаль (фото)

На Кубку Закарпатської області з бочча спортсмен з Нікополя здобув бронзову медаль (фото) 5

На Кубку Закарпатської області з бочча спортсмен з Нікополя Іван Мисляй здобув бронзову медаль. Ще один нікополець Андрій Мороз посів 2 місце.

Про це повідомили у ДЮСШ №1, передає Nikopolnews.

З 13 по 15 вересня у Мукачево відбувся Кубок Закарпатської області з бочча серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату присвячений відзначенню Дня фізичної культури та спорту в Україні.

У ньому взяли участь 51 спортсмен з 8 областей України та Києва. Серед них були і два спортсмени з Нікополя Іван Мисляй та Андрій Мороз.

У командних іграх спортсмен з Нікополя Андрій Мороз-у складі команди «Київ-1» здобув 4 місце. Ще один нікополець Іван Мисляй – у складі збірної команди із спортсменами Одеси та Мукачево посів 5 місце серед 10 команд.

В особистому заліку у групі ВС2 Андрій Мороз завершив змагання на 2 місці, а Іван Мисляй виборов бронзову медаль.

Вітаємо!

На Кубку Закарпатської області з бочча спортсмен з Нікополя здобув бронзову медаль: фото

Ще новини Нікополя: Спортсмен з Дніпропетровщини здобув срібну медаль на етапі Діамантової ліги з метання молота