Допомога українцям
568
568

Спортсменки з Нікополя взяли участь у чемпіонаті світу з естетичної групової гімнастики (фото)

Спортсменки з Нікополя взяли участь у  чемпіонаті світу з естетичної групової гімнастики (фото)

Спортсменки з Нікополя взяли участь у  чемпіонаті світу з естетичної групової гімнастики. Їх команда здобула 11 місце.

Про це повідомили у ДЮСШ «Електрометалург», передає Nikopolnews.

З 27 по 30 червня в Іспанії проходив чемпіонат світу з естетичної групової гімнастики. У  ньому взяла участь команда з України. До її складу входять дві вихованки ДЮСШ «Електрометалург» – Софія Ричкова та Анастасія Савюк.

Участь у цих змаганнях взяли 22 команди. Команда гімнасток з України посіла 11 місце.

Спортсменки з Нікополя взяли участь у  чемпіонаті світу з естетичної групової гімнастики: фото

449724289 2885626088255263 6386447180177080552 n

449766127 2885626094921929 2257073360506619898 n

450179446 2885625748255297 8201680317222881748 n

Ще новини Нікополя: Гімнастки з Нікополя стали призерами всеукраїнського турніру (фото)