Допомога українцям
242
242

Спортсменка з Нікополя стала срібною призеркою Чемпіонату України з дзюдо

Спортсменка з Нікополя Дар’я Доля стала срібною призеркою Чемпіонату України з дзюдо серед молоді. Змагання пройшли у Вінниці 12 вересня.

Про це повідомили у ДЮСШ «Трубник», передає Nikopolnews.

У Вінниці відбувся перший післяолімпійський Чемпіонат України з дзюдо серед молоді. У ньому взяли участь 350 спортсменів не старше 23 років.  Вони представляли 21 регіон України. Серед них була і вихованка НДЮСШ «Трубник» Дар’я Доля. Зараз навчається у Дніпропетровському  фаховий коледж спорту.

459539063 528903339626158 5968330969055120588 n

У складі збірної команди Дніпропетровської області у ваговій категорії  78 кг нікопольчанка  стала срібною призеркою змагань.

У загальнокомандному заліку збірна нашої області посіла друге місце після команди Києва, виборовши на вінницьких татамі 2 золота, 4 срібла й 2 бронзи.

Відзначимо, що ці змагання відбіркові на Чемпіонат Європи в дивізіоні U23, який  відбудеться 15-17 листопада у Польщі.

Ще новини Нікополя: Баскетболіст з Нікополя став бронзовим призером чемпіонату України