173
173

Спортсмени з Нікополя вдало виступили на міжнародних та всеукраїнських змаганнях (фото)

Спортсмени з Нікополя вдало виступили на міжнародних та всеукраїнських змаганнях. Про це повідомили у міській раді, передає Nikopolnews.

4 листопада у Києві пройшов Всеукраїнський турнір «Кубок федерації дзюдо Києва» серед юніорів і юніорок 2004-2008 рр.н. Вихованка НДЮСШ «Трубник» Дар’я Доля, яка навчається в ДФКС (Дніпропетровський фаховий коледж спорту) стала чемпіонкою змагань серед дівчат в ваговій категорії +78 кг.

В цей же день, 4 листопада в місті Бреда (Нідерланди) пройшов міжнародний турнір з дзюдо «Bredas Open Kampionschappen- 2023». Вихованець НДЮСШ «Трубник» Олександр Фельдман серед юнаків U-10 в ваговій категорії 27 кг. став срібним призером змагань.

5 і 6 листопада в місті Вараждин (Хорватія) пройшов міжнародний турнір з настільного тенісу. Вихованець НДЮСШ «Трубник» Антон Дерлюк став бронзовим призером змагань.

З 2 по 4 листопада в місті Миколаїв Львівської області проходив III турнір з боксу «Кубок Галичини» присвячений героям ЗСУ, який зібрав 150 спортсменів з різних міст України. Вихованець НДЮСШ «Трубник» Артем Криворученко в ваговій категорії 75 кг. став срібним призером змагань.

Вітаємо спортсменів та їх тренерів Миколу Касьянова, Олександра Темураєва, Володимира Задорожного, Вадима Шевченка, Костянтина Чекалова та Андрія Сипченка з вдалим виступом на змаганнях!

Спортсмени з Нікополя вдало виступили на міжнародних та всеукраїнських змаганнях: фото