110
110

Спортсмени з Нікополя здобули призові місця на обласних та всеукраїнських змаганнях (фото)

Спортсмени з Нікополя

Спортсмени з Нікополя здобули призові місця на обласних та всеукраїнських змаганнях. Про це повідомили у ДЮСШ «Електрометалург» і «Трубник», передає Nikopolnews

Гімнастика

З 9 по 11 листопада у Дніпрі пройшов чемпіонат міста з художньої гімнастики. Близько 500 учасниць різних вікових категорій із Запоріжжя, Кривого Рогу, Павлограда, Камʼянського, Нікополя, Дніпра взяли участь у змаганнях.

photo 2023 11 13 10 38 45

Спортсменки ДЮСШ «Електрометалург» показали такі результати:

• 2 місце – Анна Бичко
  • 2 місце – Вікторія Богачева
  • 3 місце – Мирослава Ананьєва
  • 3 місце – Єлизавета Чередніченко

«Вітаємо спортсменок та їх тренерів Наталю Лцньову, Валентину Шемету та хореографа Сергія Карповича», додали у повідомленні.

Скелелазіння

З 10 по 11 листопада у Львові на базі скеледрому “The Wall” відбувся етап Кубку України серед дорослих зі скелелазіння (дисципліна боулдеринг), який проводився у рамках фестивалю The Wall CUP. Нікополь на них представляли вихованці НДЮСШ «Трубник».

401276928 351468017369692 5257339325576209232 n

«Константинов Євген став бронзовим призером змагань і був нагороджений грамотою і цінним подарунком. Вітаємо Євгена і його тренерів-викладачів Вікторію Лось та Олену Александрову з успішним виступом», розповіли у ДЮСШ.

Бокс

З 5 по 12 листопада в селі Бояни Чернівецької області проходив чемпіонат України з боксу серед молоді 2006-2007 рр.н. На змагання з‘їхалися 295 кращих спортсменів нашої країни у цій віковій категорії. Вихованці НДЮСШ «Трубник» Нікіта Захарченко та Андрій Біленко прийняли участь в змаганнях у складі збірної команди Дніпропетровської області.

Спортсмени з Нікополя здобули призові місця

401378980 351505074032653 5242832634298438225 n

«Нікіта Захарченко у ваговій категорії 75 кг. став переможцем змагань і піднявся на найвищу сходинку п’єдесталу, а Андрій Біленко у ваговій категорії 48 кг. виборов срібну медаль і виконав норматив «Майстер Спорту України», йдеться у повідомленні.

На цих змаганнях збірна команда Дніпропетровської області посіла друге місце в загальному командному заліку.

400660736 351505504032610 1106120207959794249 n

369782077 351505187365975 5479260347338618604 n

Дзюдо

11 листопада у Дніпрі відбувся пройшов Чемпіонат Дніпропетровської області з дзюдо серед юнаків та дівчат 2009-2010 років народження, в якому прийняли участь 175 учасників з різних міст нашої області та Покровська Донецької області.

«Вихованець НДЮСШ «Трубник» Мулик Денис, який навчається в ДФКС (Дніпропетровський фаховий коледж спорту), в ваговій категорії 50 кг став переможцем змагань, піднявся на найвищу сходинку п’єдесталу і був нагороджений грамотою та медаллю», йдеться у повідомленні

Змагання мали статус відбору на Чемпіонат України в цьому ж дивізіоні U15, що відбудеться в Ужгороді 24-25 листопада.

Вітаємо спортсменів та їх тренерів Олександра Темураєва, Володимира Задорожного, Костянтина Чекалова, Андрія Сипченка, Ігоря Мацеборко та Вікторію Лось та Олену Александрову.