70
70

Спортсмени з Нікополя здобули призові місця на різноманітних змаганнях (фото)

Спортсмени з Нікополя здобули призові місця на різноманітних змаганнях

На вихідних спортсмени з Нікополя здобули призові місця на різноманітних змаганнях.

Повідомляє Nikopolnews.

Футбол

У жовтні юні футболісти ДЮСШ «Електрометалург» взяли участь у двох обласних змаганнях. 6 жовтян відбувся третій тур чемпіонату Дніпропетровської області з футболу серед дитячо-юнацьких команд 2024/2025 сезону, І ліга На цих змаганнях:

• Команда ДЮСШ «Електрометалург» U-12 виграла у своїх суперників з рахунком 7:1;
  • Команда ДЮСШ «Електрометалург» U-13 поступилася суперникам з рахунком 2:1.

13 жовтня у Дніпрі пройшли ігри Кубку дитячо-юнацької футбольної ліги Дніпропетровської області (ДЮФЛДО).

• Команда ДЮСШ «Електрометалург» U-12 виграла у команди «Віхрь» м. Дніпро з рахунком 1:2;
  • Команда ДЮСШ «Електрометалург» U-13 поступилася команді «Кривбас-84» м. Кривий Ріг з рахунком 0:1.

Вітрильноий спорт

П’ять призових місць здобули спортсмени  «ДЮСШ №1» на Відкритому Чемпіонаті Дніпропетровської області з вітрильного спорту. Він проходив у Дніпрі з 11 по 13 жовтня.

У змаганнях прийняло участь майже 30 спортсменів з Дніпра, Запоріжжя та Нікополя. Спортсмени з Нікополя були представлені у двох класах.

Спортсмени з Нікополя здобули призові місця на різноманітних змаганнях 3

Спортсмени з Нікополя здобули призові місця на різноманітних змаганнях 4

Спортсмени з Нікополя здобули призові місця на різноманітних змаганнях 5

У класі «Європа» всю сходинку п’єдесталу пошани зайняли Нікопольські спортсмени:

• 1 місце – Аліна Шалягіна,
  • 2 місце – Олександр Алейников,
  • 3 місце – Михайло Сизько.

У класі «RS Terra» чемпіонкою стала Вероніка Ревункова, а бронзу виборола Марія Шугай.

Скелелазіння

З 9 по 11 жовтня на скеледромі «Гіперіон» у Києва відбувся фінал етапів Кубків України зі скелелазіння серед дорослих в дисципліні трудність. Нікополь на ньому представляв вихованець КЗ НДЮСШ «Трубник» Євген Константинов став срібним призером змагань. Хлопець також виконав норматив Майстра спорту України зі скелелазіння.

Настільний теніс

13 жовтня відбувся Кубок міста Вінниці з тенісу настільного. На ньому вихованка НДЮСШ «Трубник» Анна Дерлюк, яка проживає в місті Вінниця і навчається в КЗ ВСЛ, зайняла перше місце.

Вітаємо спортсменів та їх тренерів!

Ще новини Нікополя: Спортсмени з Нікополя здобули призові місця на різноманітних змаганнях (фото)