158
158

Спортсмени з Нікополя здобули призові місця на змаганнях (фото)

Спортсмени з Нікополя здобули призові місця на змаганнях. Про це повідомили у ДЮСШ «Трубник», передає Nikopolnews.

2 березня у Дніпрі пройшов Чемпіонат  області з дзюдо серед юніорів та юніорок U21, відбірковий старт до національної першості в цьому ж дивізіоні. У змаганнях взяли участь 135 спортсменів з Дніпра, Кривого Рогу, Кам’янського, Синельникового, Новомосковська, Павлограду.

«Склад учасників був потужний – на татамі вийшли медалісти Кубків Європи та чемпіонатів України, а також нещодавнього кадетського Чемпіонату України U18», йдеться у повідомленні.

Вихованці ДЮСШ «Трубник» Денис Мулик та Альбіна Мусієнко, які навчаються у Дніпропетровському фаховому коледжі спорту також взяли участь в цих змаганнях. Так, Денис Мулик серед юнаків в ваговій категорії до 55 кг. став переможцем змагань, а Альбіна Мусієнко серед дівчат в ваговій категорії до 63 кг. виборола срібну медаль.

430484118 413811167802043 2056699328388957698 n

2 березня в місті Helden (Нідерланди) проходили змагання з дзюдо «Helden Tournament 2024». У них взяв участь вихованець ДЮСШ «Трубник» Олександр Фельдман. Серед юнаків U-10 і U-12 в ваговій категорії до 30 кг Сашко став чемпіоном змагань і двічі піднявся на найвищу сходинку п’єдесталу.