На змаганнях з бочча спортсмени з Нікополя здобули два «золота» і «бронзу»

На змаганнях з бочча спортсмени з Нікополя

На змаганнях з бочча спортсмени з Нікополя здобули два «золота» і «бронзу».

Про це повідомили у ДЮСШ «Трубник», передає Nikopolnews.

З 24 по 29 червня в Івано-Франківську пройшов  Чемпіонат України з бочча серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату. У ньому взяли участь 54 спортсмени з: Черкаси, Житомир, Херсон, Закарпаття, Київ та Київська область, Львів, Волинь, Рівне, Полтава, Дніпро та Дніпропетровська область, Одеса, Івано-Франківськ.

Нікополь на цих змаганнях, у складі збірної команди Дніпропетровської області представляв Іван Мисляй. В особистому заліку категорії ВС2 він завоював бронзову нагороду.

Ще один вихованець КЗ «ДЮСШ №1»  Андрій Мороз, який зараз тренується та виступає у складі збірної команди місті Києва, здобув дві золоті нагороди в особистому та у загальнокомандному заліку.