243
243

Спортсмени з Нікополя завоювали призові місця на різноманітних змаганнях (фото)

Спортсмени з Нікополя

Спортсмени з Нікополя  завоювали призові місця на різноманітних змаганнях. Повідомляє Nikopolnews.

Дзюдо

6 травня, в Дніпрі відбувся черговий Чемпіонат Дніпропетровської області з дзюдо. В спорткомплексі «Олімпійські резерви» за медалі боролись хлопці та дівчата не старше 16 років. Змагання зібрали 162 учасники із Дніпра, Кривого Рогу, Синельникового, Новомосковська, Іларіонового, Павлограда, Жовтих Вод, Кам’янського, Царичанки.

«Вихованці НДЮСШ «Трубник» також прийняли участь в цих змаганнях. Колотов Ігор в ваговій категорії 50 кг виборов золоту медаль та піднявся на найвищу сходинку п’єдесталу, а Мулик Денис в вагвій категорії 50 кг став бронзовим призером. Також на урочистому відкритті чемпіонату нашій вихованці Дар’ї Долі був вручений сертифікат 1 ДАН (МС, чорний пояс)», розповіли у ДЮСШ «Трубник».

Ці змагання були відбірковими на чемпіонат України у віковому дивізіоні U16, які заплановано на 16-17 травня в Києві.

Гімнастика

На вихідних у Києві пройшла відкрити першість ДЮСШ з художньої гімнастики «Спорт Музика Грація». Нікополь на них представляли де вихованки ДЮСШ «Електрометалург» та показали гарні результати:

• 2 місце – Дар’я Ващенко;
  • 3 місце – Анастасія Поган.

До того ж 6 травня на міжнародному турнірі з художньої гімнастики у Німеччині (м. Кобленц) спортсменка ДЮСШ «Електрометалург» Зоряна Марченко посіла 5 місце.

Самбо

«5-7 травня у Вінниці пройшов Всеукраїнський турнір зі спортивного та бойового самбо пам’яті Героя України Вадима Зеленюка. Участь у ньому взяли понад 600 спортсменів із 18 областей. Вік учасників – від 14 до 20 років. Змагання проводили у трьох вікових категоріях – кадети (14-16 років), старші юнаки (16-18 років)та юніори (19-20)», йдеться у повідомленні «Нікополь феросплавний».

Вихованці ДЮСШ «Електрометалург» показали такі результати:

• 1 місце – Артур Гаврюшенко;
  • 3 місце – Олександр Ткаченко;
  • 3 місце – Богдан Баглай.

Вітаємо спорстменів та їх тренерів!

Спортсмени з Нікополя  завоювали призові місця на різноманітних змаганнях (фото)