116
116

Спортсмени з Нікополя здобули призові місця на змаганнях (фото)

Спортсмени з Нікополя здобули призові місця на змаганнях. Про це повідомили у ДЮСШ «Трубник» та «Електрометалург», передає Nikopolnews.

18 листопада в Дніпрі в великій залі спорткомплексу «Олімпійські резерви» відбувся традиційний турнір з дзюдо «Українка». У них взяли участь 234 учасниці з Дніпропетровської, Одеської, Запорізької, Івано-Франківської, Донецької, Кіровоградської, Харківської, Полтавської, Київської, Черкаської областей та міста Києва.

404465230 355539096962584 2276224819475897777 n

«Вихованка НДЮСШ «Трубник» Мусієнко Альбіна, яка навчається в ДФКС (Дніпропетровський фаховий коледж спорту), серед дівчат U16 в ваговій категорії до 63 кг. стала чемпіонкою змагань і була нагороджена грамотою, медаллю та кубком», розповіли у ДЮСШ «Трубник»

Теніс

404455982 355424740307353 3388043263612383515 n

18  і 19 листопада в місті Доня Стубиця (Хорватія) проходив регіональний турнір з настільного тенісу. Вихованка НДЮСШ «Трубник» Дерлюк Анна серед дівчат U-15 стала чемпіонкою змагань, а серед дівчат U-17 виборола бронзову медаль.

Легка атлетика

403745729 2716908348460372 4478053032595006711 n

18 листопада у Дніпрі пройшов чемпіонат області з легкої атлетики, де взяв участь вихованець ДЮСШ «Електрометалург» Павло Снурицин і посів 4 місце у бігу з бар’єрами.

Вітаємо спортсменів та їх тренерів Олександра Темураєва та Володимира Задорожного,  Вадима Шевченка та Олександра Пацелю!