198
198

На змаганнях у Словаччині спортсмен з Нікополя став бронзовим призером

На змаганнях у Словаччині спортсмен з Нікополя став бронзовим призером. Вони пройшли 8 і 9 червня.

Про це повідомили у ДЮСШ «Трубник», передає Nikopolnews.

У місті Michalovce пройшов міжнародний турнір з дзюдо «GRAND PRIX MICHALOVCE». У ньому взяли участь понад 500 юних спортсменів. з 13 країн. Нікополь на них представляв вихованець ДЮСШ «Трубник» Макар Загной. Він тимчасово проживає в місті Івано-Франківську та тренується в спортивному клубі айкідо та дзюдо «КАНО».

448211033 471207708729055 8368117479797278273 n

На змаганнях у Словаччині, серед юнаків 2012-2013 років народження, в ваговій категорії 38 кг, Макар став срібним призером змагань.

На шляху до фіналу Макар переміг спортсменів з Азербайджану, Угорщини та Бельгії. У фіналі знов боровся зі спортсменом з Азербайджану. А фінальна сутичка закінчилась нічиєю. За рішенням суддів, перемогу здобув спортсмен з Азербайджану.

На змаганнях у Словаччині спортсмен з Нікополя став бронзовим призером: відео

Новини Нікополя і району: Спортсмен з Нікополя став чемпіоном у Волинській області (відео)