Поранений у Нікополі 10 березня поліцейський проходить лікування. Його відвідали колеги й передали прапор підтримки.
Повідомили у поліції, передає Nikopolnews.
10 березня близько 9:00 ворожий FPV-дрон влучив у службовий автомобіль, у якому перебував спеціаліст-криміналіст відділу поліції №1 Нікопольського районного управління поліції Сергій Бережний. Внаслідок удару поліцейський зазнав тяжких поранень нижніх кінцівок.
«Попри загрозу повторного обстрілу, колеги негайно кинулися на допомогу — наклали турнікет, стабілізували стан пораненого та евакуювали його до лікарні», йдеться у повідомленні.
Медикам вдалося врятувати життя правоохоронця. Одну ногу лікарям вдалося зберегти, іншу — довелося ампутувати. Зараз Сергій проходить лікування.

Попереду на нього чекає тривала реабілітація. У цей непростий період він відчуває постійну підтримку колег і близьких. Поліцейські Нікополя передали йому підписаний прапор екіпажу «Білий янгол» — від тих, хто першими прийшли на допомогу в найкритичніший момент. У кожному написі — слова підтримки, віри та сили.
«Не падай духом. У тебе попереду ще багато яскравих моментів. Бережи себе, ти сильний», — зазначила керівниця сектору дізнання поліції Нікополя Юлія Кузьміна.
Правоохоронець дякує всім, хто допоміг йому вижити, та зізнається: пережите ще більше зміцнило розуміння цінності життя і того, заради кого варто триматися. Вдома на нього чекають дружина та двоє дітей.
«Колектив Нікопольського районного управління поліції бажає колезі якнайшвидшого одужання, сил і витримки пройти шлях відновлення та повернутися до рідних», додали у повідомленні.
Поранений у Нікополі 10 березня поліцейський проходить лікування: фото



Ще новини Нікополя: «Останнім часом жити у місті стало особливо страшно»: з Нікополя евакуювали маму з 7 дітьми (фото, відео)




