У Нікополі 22 червня відключили воду в одному з районів. Сталася аварія.
Повідомили у телеграм-каналі cелища Північне, передає Nikopolnews.
«Квартал -26, в глибину кварталу, аварія на мережі водопостачання, бригада працює», – йдеться у повідомленні
Ще новини Нікополя: Вбитий і поранені у Нікополі, удари по Дніпру, Павлограду, Криворіжжю і Синельниківщині – поліція про наслідки обстрілів за добу (фото)




