Купити квартиру в Дніпрі

Допомога населенню
249
249

Плели маскувальні сітки та виготовляли млинці: як у Нікополі пройшов День вишиванки

у Нікополі пройшов День вишиванки

У Нікополі День вишиванки пройшов під звуки повітряної тривоги. Одягнувши національні сорочки, містяни пішли на роботу й продовжили допомагати військовим.

Про це йдеться у сюжеті «Нікополь сьогодні» міської ради, передає Nikopolnews.

У третій четвер травня рятувальники, поліцейські, освітяни, волонтери, зовсім юні та дорослі нікопольчани дістали з шафи й одягли вишиванку. Для українців вишиванка – це духовна броня, яка моральний дух підіймає і роботу допомагає виконувати. А деяких надихає на поетичні рядки.

Як у Нікополі пройшов День вишиванки: відео

Сьогодні нікопольці знають, якою ціною українським захисникам дається оборона нашої держави. Адже, попри обстріли у місті діє потужний волонтерський рух. Так, волонтерка Тетяна зізнається, що є щось спільне між плетінням сіток та вишиванням.

«У кожної дівчини свій почерк. Як-то кажуть свій візерунок. Ми вже розрізняємо, хто і де з нас робив маскувальні сітки. Я думаю, що кожна з волонтерок, роблячи маскувальну сітку вишиває своїми руками візерунок для нашої спільної перемоги», говорить жінка.

111

Волонтери Нікополя впевнені, що допомагати один одному –  це така ж традиція українців, як і одягати вишиванку. За цією рисою українців знають у всьому світі.

«Це саме притаманне нашій українській душі ділитися тим, що ти маєш. Або тим, що ти можеш. Передати родинне тепло іншим. За цими рисами, нас, українців взнають всюди», говорить Світлана Дмитрук, волонтерка.

3

На третій рік великої війни, у Нікополі волонтерську допомогу військовим вимірюють майже промисловими масштабами. Так, один з волонтерських колективів нашого міста готує домашні страви для наших захисників.

3333

«Для наших хлопців – ми готуємо перемогу.Готуємо  їжу, яку наповнюємо патріотичним духом. Кожного  разу робимо тисячі вареників, сотні млинців. Також пиріжки сотнями, хліб кілограмами. Салат також кілограмами. Робимо все, що заказують хлопці. І навіть більше.», розповідає Олена Баранник, волонтеркa

Патріотизм у Нікополі – це не просто одягнути вишиванка. Щодня кожен нікополець продовжує працювати  й наближати перемогу над ворогом – армією рф.

Новини Нікополя і району: Ввечері обстріл і вранці тривога: як пройшла ніч 16 травня на Нікопольщині

To Top
Розділи
Назад
Важливі
Новини
Lite
Допо-га
×