66
66

Волейболістки з Нікополя стали чемпіонками Всеукраїнських змагань

Волейболістки з Нікополя стали чемпіонками Всеукраїнських змагань 2

Волейболістки з Нікополя стали чемпіонками Всеукраїнських змагань «Кубок Прометея». Він проходив з 27 по 29 вересня у місті Кам’янське.

Про це повідомили у ДЮСШ №1, передає Nikopolnews.

В змаганнях участь 10 команд з Кам’янського, Одеси, Миколаєва, Запоріжжя, Полтави, Царичанки, Магдалинівка, Першотравенська, які були розділені на 2 підгрупи по 5 команд.

Волейболістки з Нікополя стали чемпіонками Всеукраїнських змагань

Мирослава та Єлизавета Альохіни  з Нікополя грали в складі Збірної міста Полтави КЗ «ПСДЮСШОР 2».

«В підгрупі дівчата впевнено зайняли 1 місце і в фіналі зустрілися з одеситами. У напруженій і запеклій боротьбі вибороли 1 місце. Одеситки стали другими, а Запорізька “Орбіта” виборола бронзові нагороди», йдеться у повідомленні.

Ще новини Нікополя: Спортсмени з Нікополя здобули призові місця на різноманітних змаганнях (фото)