Сьогодні у Нікополі ворог вбив жінку. Їй було 59 років.
Сумну новину повідом сьогодні міський голова Олександр Саюк, передає Nikopolnews.
Сьогодні у Нікополі ворог вбив жінку
Життя 59-річної Марії Іванівни Чміль трагічно обірвав обстріл, який стався сьогодні надвечір.

У Марії Іванівни залишилася велика родина – чоловік, син, дві доньки та п’ятеро онуків. Вона була люблячою дружиною, турботливою матір’ю та бабусею. Найбільше любила збирати всю родину за одним столом, готувати для близьких і проводити час з онуками, які були її особливою радістю.
Це важка, несправедлива й непоправна втрата для рідних і всієї громади.
«Висловлюю щирі співчуття рідним та всім, хто знав Марію Іванівну. Разом із вами розділяємо біль цієї втрати. Нехай світла пам’ять про Марію Іванівну назавжди залишиться в серцях усіх, хто її любив і знав», — міський голова Олександр Саюк.
Ще новини Нікополя: Працювала продавчинею в кіоску: названо імʼя вбитої у Нікополі 23 червня жінки (фото)




