Нікополь втратив ще одного Захисника. В мирному житті працював на підприємствах.
Сумну новину сьогодні повідомив міський голова Олександр Саюк, передає Nikopolnews.
Нікополь втратив ще одного Захисника
18 червня 2026 року, під час проходження військової служби, в Київській обласній клінічній лікарні помер від поранень наш земляк, солдат військової частини А4638 Антипенко Михайло Вікторович, 01.05.2001 р.н.

29 вересня 2025 року, Михайло був призваний до лав Збройних сил України.
В мирному житті працював на підприємствах міста. У нього залишилась мати, цивільна дружина та брати.
«Від імені всієї громади, Нікопольської міської ради та особисто від себе висловлюю глибокі слова співчуття рідним і близьким Захисника!», — міський голова Олександр Саюк.
Інші загиблі Герої Нікопольщини – інформація про них ТУТ




