[:ru]«Марсианские пейзажи» в Никополе. Горожане шокированы состоянием воды (фото, видео)[:ua]«Марсіанські пейзажі» у Нікополі. Городяни шоковані станом води (фото, відео)[:]

[:ru]Цветение Каховского водохранилища летом – уже давно привычное явление. Но такого зрелища, которое открылось взору отдыхающих у берега Никополя 21 и 22 июня, горожане не помнят.

Никопольчане присылают в редакцию Nikopolnews, фото и видео «марсианских пейзажей». Они шокированы увиденным. И предполагают, что речь уже не идет о просто цветении, а имеет место экологическая катастрофа.

Один из наших подписчиков Леонид Немогущий, который прислал нам фото и видео, предположил, что в воде известь, перемешанная с окисями меди.

В такой воде нельзя купаться и пить ее до выяснения причин и экспертиз, – написал он.

По словам местных жителей, в районе рыбзавода к тому же стоит неприятный запах.

На данный момент официальных комментариев специалистов по поводу этой ситуации нет.[:ua]Цвітіння Каховського водосховища влітку – вже давно звичне явище. Але такого видовища, яке відкрилося погляду відпочиваючих біля берега Нікополя 21 і 22 червня, городяни не пам’ятають.

Нікопольці надсилають в редакцію Nikopolnews, фото і відео «марсіанських пейзажів». Вони шоковані побаченим. І припускають, що мова вже не йде про просто цвітіння, а має місце екологічна катастрофа.

Один з наших підписників Леонід Немогущий, який надіслав нам фото і відео, припустив, що у воді вапно, перемішане з оксидами міді.

У такій воді можна купатися і пити її до з’ясування причин і експертиз, – написав він.

За словами місцевих мешканців, в районі рибзаводу також стоїть дуже неприємний запах.

На даний момент офіційних коментарів фахівців з приводу цієї ситуації немає.[:]

To Top