4431
Нікополь
4431

MATUSI: Уродженка Нікополя разом з чоловіком створили соцмережу для матусь

MATUSI: Уродженка Нікополя разом з чоловіком створили соцмережу для матусь

Уродженка Нікополя разом з чоловіком створили першу в Україні соцмережу для матусь, яка так і називається – MATUSI, повідомляє Nikopolnews. Станіслав та Валерія Рудніченки – звичайна родина. Пара самотужки, без інвесторів і великих капіталів, розробили цей цікавий і корисний ресурс.

В IT-шному світі в кінці квітня 2022 року зʼявилася нова соціальна мережа. Перша українська мережа для мам, вагітних та жінок які планують вагітність. Представлена вона у вигляді мобільного додатку, який доступний до завантаження на двох платформах (ios/android) у більш ніж 170 країнах світу та є абсолютно безкоштовною.

Додаток існує тільки 4 місяці, а вже має шалену кількість користувачів, які збільшуються щодня, – каже Валерія Рудніченко.

app store png

За словами Валерії, з якою ми поспілкувалися, головна мета «MATUSI» – це ведення свого профілю, як електронного щоденника дорослішання дітей, а також спілкування всіх українських мам, незалежно від того, де вони знаходяться – вдома чи за кордоном, куди сьогодні багатьох привела страшна  війна.

Завдяки соцмережі можна швидко знайти друзів в чужій країні, запитати про переселення, виплати, лікарів, садочок або школу тощо.

Ти розумієш, що ти не один. Найбільше користувачів зараз перебувають в Україні, Польщі, Німеччині, Австрії та Іспанії, – розповіла Валерія.

Дівчина зазначила, що в Україні є багато цікавих IT проектів, але соціальної мережі для матусь у вигляді додатку ще не було.

Тому ми вирішили спробувати запустити її. Чесно кажучи, створювати щось на велику аудиторію дуже нелегко, а у воєнний час – тим паче. Але саме національні продукти в цей період утворюють максимальну підтримку кожному українцю, тому, якщо ми можемо – то ми мусимо – каже уродженка Нікополя.

Додаток MATUSI доступний за ЦИМ ПОСИЛАННЯМ.

matusi app

To Top