Купити квартиру в Дніпрі

Допомога населенню
1263
1263

Медики Нікополя повідомили про три смерті від удару струмом за останній тиждень

449031251 1201113560907594 4640804666199519455 n

Медики Нікополя повідомили про три смерті від удару струмом за останній тиждень. Усі загиблі – чоловіки. На жаль, їх не вдалося врятувати.

Жахливу інформацію озвучила лікарка з “екстренки” Валентина Марченко, передає Nikopolnews. Медик каже, що цей допис – крик душі.

Медичні працівники, які першими потрапляють на місця подій нагадують всім і так добре відомий  крилатий вираз – «техніка безпеки написана кров’ю»! – пише Валентина Марченко

Вона розповідає, що за останній тиждень на Нікопольську станцію екстреної медичної допомоги, структурний підрозділ КП «ОЦЕМД та МК»ДОР» тричі поступали виклики – ураження електрострумом. І у всіх трьох випадках –  плачевний результат, медичним працівникам, які приїжджали на допомогу, довелося констатувати смерть потерпілих.

Три смерті від удару струмом за останній тиждень

Медики Нікополя повідомили про три смерті від удару струмом за останній тиждень

В одному випадку 60-річний чоловік, електромонтер, у вільний від роботи час, нехтуючи правилами безпеки, почав ремонтувати електропроводку, яка знаходилась під напругою 380 вольт. Врятувати його не вдалося.

У другому випадку 64-річний чоловік вирішив прийняти душ у себе на подвір’ї: включив електричний водонагрівач, занурив його в бачок літнього душу і, не виключивши тен, відкрив воду, став під душ і тут же впав. На подвір’ї були інші люди, спробували допомогти потерпілому і також отримали ураження електрострумом, на щастя, набагато слабше. А постраждалого врятувати також не вдалося.

Третій випадок на виробництві. 50-річний чоловік, електромонтер працював у релейній шафі і отримав ураження напругою 6000 вольт. Оточуючі намагалися йому допомогти, проводили реанімаційні заходи до приїзду бригади ЕМД, яка відразу перейняла на себе цю роботу, проводила серцево-легеневу реанімацію, але все було марно – чоловік загинув.

Медичні працівники звертаються до всіх – люди, будьте обережні, не допускайте помилок при роботі з електроприладами, пам’ятайте, що вони можуть бути фатальними!

Нагадаємо, ми повідомляли: На Дніпропетровщині чоловіка вдарило струмом напругою 6000 вольт – його вдалося врятувати

To Top
Розділи
Назад
Важливі
Новини
Lite
Допо-га
×