5 /5
Based on 5 ratings
100%

Купити квартиру в Дніпрі

23423
23423

Мешканка деокупованого Високопілля показала, на що «дике плем’я» перетворило її дім

Мешканка нещодавно деокупованого Високопілля – селища на півночі Херсонщини, показала, на що російські загарбники перетворили її дім. Дівчина оприлюднила на своїй сторінці у Фейсбуці відео, яке неможливо дивитися без сліз, передає Nikopolnews.

Світлана Чабаненко написала:

Як наше життя змінилось після 24 лютого 2022 року. Хотіла написати сумний пост, але напишу просто «у мене немає слів, просто немає слів».

При цьому вона зізнається у любові рідному селищу і вулиці. І висловлює надію на те, що все буде добре.

На відео – будинок, у якому до 24 лютого 2022 року щасливо жила молода сім’я з дітками. Видно, що власники з великою любов’ю вили своє «гніздечко». Аби було затишно їм і малечі. Тут святкували дні народження і Новий рік, тут збиралися за родинним столом, тут були щасливими.

Мешканка деокупованого Високопілля показала, на що «дике плем’я» перетворило її дім

Але прийшла орда, «дике плем’я». Так називають росіян земляки Світлани у коментарях під її дописом. І розказують про свої біди. У декого – “тільки згорнути трактором те, що залишилось від будинку”.

Мешканка деокупованого Високопілля показала, на що «дике плем’я» перетворило її дім

Скільки таких будинків в Україні? Тисячі? Десятки тисяч, сотні тисяч? Скільки людей, повернувшись, відчули біль і розпач, побачивши розорене гніздо…

Але… «Я вдома, – каже дівчина на початку відео. – Я вдома».

А дома і стіни лікують – говорять мудрі люди. Хай так і буде! Хай лікують рідні стіни. Хай повернуться додому всі окуповані території, а українці повернуться в свої домівки. Все відбудуємо. Після Перемоги.

To Top
Ще новини ⬇
Головна
Назад
Розділи
Важливі
Lite
Пошук
×