Мешканки Нікополя і району отримали звання «Мати-героїня»

Цьогоріч понад 30 мешканок Дніпропетровщини отримали почесне звання «Мати-героїня», серед них і мешканки Нікополя та Нікопольського району, передає Nikopolnews, посилаючись на Дніпропетровську обласну державну адміністрацію.

За материнську самовідданість, зразкове виховання та всебічний розвиток дітей еще 33 мешканки Дніпропетровської області отримали державне звання «Мати-героїня». Відповідний указ підписав Президент України Володимир Зеленський. Про це повідомили у департаменті соціального захисту населення облдержадміністрації.

«Виховувати дітей – нелегка та відповідальна справа. Особливо якщо в родині їх багато. Пишаємося, що нині на Дніпропетровщині мешкає 2801 «Мати-героїня», – зазначили у департаменті.

Звання «Мати-героїня» присвоюють багатодітним жінкам, які виховали до 8-річного віку 5 та більше дітей. Цьогоріч відзнаку отримали 33 жінки з Дніпропетровщини. Це жительки Дніпра, Апостолового, Нікополя, Новомосковська, П’ятихаток, Кривого Рогу, Верхньодніпровська, Жовтих Вод та Криворізького, Кам’янського, Синельниківського, Дніпровського і Нікопольського районів.

Цьогоріч Указом Президента в Україні відзначили 1019 жінок. Окрім почесного звання, кожна із них отримає разове грошове заохочення – понад 21 тис грн.

To Top