Мешканця Нікополя судитимуть за розбій в кафе і три крадіжки

Прокурором Нікопольської окружної прокуратури до суду скеровано обвинувальний акт відносно мешканця Нікополя, який вчинив 3 крадіжки з квартир та розбій в кафе. Про це Nikopolnews повідомили у Нікопольській окружній прокуратурі.

Зазначається, що раніше неодноразово судимий за корисливі злочини громадянин, на шлях виправлення не став та знову вчинив  тяжкі злочини.

За даними слідства, у лютому та березні 2021 року обвинувачений здійснив крадіжки шляхом проникнення до квартир в одному з районів м. Нікополя. Зловмисник проникав до квартир через балкон та вікна за допомогою заздалегідь підготовлених інструментів. Загальна сума збитку, яку завдав крадій потерпілим майже 60 тисяч гривень.

Крім того, у обвинуваченого під час перебування в одному з кафе міста виник  злочинний умисел направлений на розбійний напад з метою заволодіння грошових коштів у бармена. Чоловік дістав з власної сумки, яку мав при собі предмет, схожий на металеву сокиру з металевою ручкою та демонстративно, тримаючи у правій руці перед потерпілою особою, здійснивши таким чином напад, почав кричати та вимагати грошові кошти. Зайшовши за барну стійку, де побачив гаманець, котрий лежав на касовому апараті, та маючи намір заволодіти будь-якими коштами, що могли знаходитись у ньому, відкрито заволодів гаманцем, однак гроші там були відсутні. Але незважаючи на це такі дії прокурором кваліфіковано як розбій.

Судове слідство триває.

До речі, нещодавно “NikopolNews” писав:

Посадовця Нікопольської райдержадміністрації судитимуть: на ремонті шкільного даху “нагріли” державу

To Top