МНС-ники провели рейд на вулицях Нікополя

24-го березня, з метою попередження виникнення пожеж та інших надзвичайних подій у житловому секторі рятувальники Нікопольського міськрайонного відділу Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області провели інформаційно-профілактичний рейд, передає Nikopolnews, посилаючись на ДУ ДСНС у Дніпропетровській області.

Інформаційно-профілактична робота проводилась серед мешканців вулиць Запорізька та Віктора Усова.

Надзвичайники пояснили, що в холодну пору року почастішали випадки виникнення пожеж у житловому секторі. Люди, намагаючись зігрітися, використовують електрообігрівачі, саморобні нагрівальні прилади, а також пічне опалення. Як наслідок – виникають займання будинків, господарчих споруд, лазень та, навіть, численні випадки загибелі та травмування людей внаслідок цих пожеж.

Тож, вогнеборці нагадали громадянам про необхідність дотримання правил пожежної безпеки в побуті. Довели статистику пожеж та розповіли про основні причини їх виникнення. Наприкінці бесід мешканцям вручали листівки та пам’ятки попереджувального змісту.

Співробітники Служби порятунку «101» звертаються до всіх мешканців міста з проханням дотримуватись правил пожежної безпеки в побуті.

Пам’ятайте, що Ваша безпека залежить тільки від Вас, а відповідальність – рятує життя, – нагадують вони.

To Top