Моменти святкування Дня захисту дітей у Нікополі (фото)

На 1 червня до Міжнародного дня захисту дітей у Нікополі було заплановано багато цікавого, але погода внесла свої корективи, і головне святкування на Європейській площі скасували. Проте деякі заходи у місті все ж пройшли, передає Nikopolnews, посилаючись на пресслужбу Нікопольської міської ради.

Так, зокрема, у Нікопольському медичному спеціалізованому центрі медико-соціальної реабілітації дітей відбулося чудове свято для дітей з обмеженими фізичними можливостями. Разом з аніматорами малюки танцювали, із задоволенням виконували ігрові завдання, грали в різні рухливі ігри і взагалі дуже весело проводили час. А шоу мильних бульбашок нікого не залишило байдужим і подарувало море позитивних емоцій. Наприкінці свята всі діти отримали солодкі подарунки.

 

А у Палаці урочистих подій провели екскурсію-квест для родин під назвою «Міцна родина – міцна Україна!». Учасники квесту пройшли по Палацу урочистих подій, побували в різних його залах та кімнатах і не тільки ознайомилися з історією цього закладу, а відповідали на запитання весільної тематики і за правильні відповіді отримували призові фішки. На весільному рушнику вони пообіцяли любити один одного і власноруч виготовили сімейні обереги. Крім того, учасники квесту виконували цікаві завдання, за що також отримували призові фішки. Підсумком заходу стали щасливі посмішки, позитивні відгуки та смачні подарунки.

До речі, нещодавно “NikopolNews” писав:

Програма святкування Дня дітей у Нікополі (замість скасованого свята на площі)

 

To Top