5 /5
Based on 5 ratings
100%
1651
Нікополь
1651

[:ru]Музыкант из Никополя покоряет жителей Мелитополя уличной игрой на фортепиано (видео)[:ua]Музикант з Нікополя підкорює жителів Мелітополя вуличної грою на фортепіано (відео)[:]

[:ru]Музыкант из Никополя покоряет жителей Мелитополя уличной игрой на фортепиано (видео)[:ua]Музикант з Нікополя підкорює жителів Мелітополя вуличної грою на фортепіано (відео)[:]

[:ru]Евгений Саркисянц – никопольчанин. С недавних пор он проживает в Мелитополе, и уже успел влюбить в себя этот город. Мужчина покоряет мелитопольцев прекрасной уличной игрой на фортепиано. Об этом рассказал местный сайт ria-m.tv и опубликовал видео уличного выступления, передает Nikopolnews.

Отмечается, что до карантина музыкант играл на круизном лайнере в США. Теперь он нашел в Мелитополе творческую свободу.

На выходных мелитопольцы могли посетить удивительное живое выступление:  пианист Евгений Саркисянц давал небольшой концерт в парке имени Горького. Насладится прекрасной музыкой мог любой прохожий.

– Из-за “ковида” из Америки перебрался в Мелитополь. Это, пожалуй, один из немногих городов в Украине, если вообще не единственный, где пианист вот так свободно может играть в парке – отмечает Евгений.

Приятно, что Никополь звучит не только в криминальных сводках. Над город, действительно, богат талантами…

 

У Нікополі пройшов концерт під відкритим небом – звітували піаністи школи мистецтв (фото)[:ua]Євген Саркісянц – нікополець. З недавніх пір він проживає в Мелітополі, і вже встиг закохати в себе це місто. Чоловік підкорює мелітопольців прекрасної вуличної грою на фортепіано. Про це розповів місцевий сайт ria-m.tv і опублікував відео вуличного виступу, передає Nikopolnews.

Зазначається, що до карантину музикант грав на круїзному лайнері в США. Тепер він знайшов у Мелітополі творчу свободу.

На вихідних мелітопольці могли відвідати дивовижний живий виступ: піаніст Євген Саркісянц давав невеликий концерт у парку імені Горького. Насолодитися прекрасною музикою міг будь-який перехожий.

– Через “ковід” з Америки перебрався в Мелітополь. Це, мабуть, одне з небагатьох міст в Україні, якщо взагалі не єдине, де піаніст ось так вільно може грати в парку – зазначає Євген.

Приємно, що Нікополь звучить не тільки в кримінальних зведеннях. Наше місто, дійсно, багате талантами…

До речі, нещодавно “NikopolNews” писав:

У Нікополі пройшов концерт під відкритим небом – звітували піаністи школи мистецтв (фото)[:]

To Top
Ще новини ⬇