Купити квартиру в Дніпрі

Допомога населенню
2731
2731

На Дніпропетровщині немовля отруїлося краплями в ніс

На Дніпропетровщині немовля отруїлося краплями в ніс

На Дніпропетровщині немовля отримало серйозне отруєння через застосування назальних крапель. Інформацію про цей інцидент оприлюднили на сторінці директора Дніпропетровського обласного центру екстреної медичної допомоги і медицини катастроф Радія Шевченка, передає Nikopolnews.

Недотримання інструкції по застосуванню медичних препаратів і відсутність консультації педіатра, іноді може призвести до інтоксикації організму дитини. Деякі препарати, які містять в собі «Нафазолін» та мають швидкий судиннозвужуючий та протинабряковий ефект, відпускаються в аптеці без рецепта лікаря. При використанні таких препаратів, у батьків складається хибне враження про безпечність ліків, які завжди застосовуються при проявах застуди, – йдеться у повідомленні.

Медики розповідають, що 12 січня на диспетчерську напрямку Павлоградської СЕМД надійшов виклик до дитини 9 місяців. Причина виклику: дитина стала в’яла, адинамічна, знизилась температура тіла. На виклик виїхала бригад ЕМД Павлоградської підстанції.

Після огляду дитини фельдшер запідозрила у дитини отруєння медикаментами (краплі в ніс), які мати самостійно застосовувала протягом декількох діб. При цьому жінка, не усвідомлюючи важкого стану дитини, відмовлялася від госпіталізації. В зв’язку з чим фельдшером було ЕМД прийняте рішення про залучення працівників поліції для сприянні  в госпіталізації. Дитину з отруєнням середнього ступеню тяжкості госпіталізовано до дитячого відділення КНП «Павлоградська міська лікарня №1» ПМР. Завдяки професіоналізму і особистій відповідальності фельдшера Наталії Володимирівни Туленцової та за сприяння працівників поліції, вдалося вчасно надати медичну допомогу дитині та уникнути тяжких ускладнень.

Щоб подібного не траплялося,  потрібно дотримуватися рекомендацій лікаря, огляд якого є обов’язковим, навіть при незначних симптомах  застуди у дітей, – резюмують медики.

Як переселенцям оформити лікарняні виплати та декретну допомогу – ПФУ

To Top
Розділи
Назад
Важливі
Новини
Lite
Допо-га
×