5 /5
Based on 5 ratings
100%
294
Нікополь
294

На Дніпропетровщині повертаються екстрені відключення світла: графіки не працюють

На Дніпропетровщині повертаються екстрені відключення світла: графіки не працюють

На Дніпропетровщині повертаються екстрені відключення світла увечері 24 січня. Причина – перевищені обсяги споживання. Про це повідомляють ДТЕК Дніпровські електромережі, передає Nikopolnews.

У ДТЕК зазначають, що в енергосистемі країни зберігається значний дефіцит електроенергії після російських атак.

На 24 січня НЕК Укренерго надав обмеження споживання для Дніпропетровської області на рівні 1192 МВт на день та 1162 МВт на ніч. Наразі в області споживання електроенергії суттєво перевищує наданий ліміт, тож диспетчером НЕК в Дніпропетровській області запроваджуються аварійні відключення на 150 МВт.

При таких обмеженнях виконання графіків неможливе, оскільки не вистачає доступної потужності, щоб забезпечити клієнтів світлом в передбачені графіком години. Тому в області сьогодні діятимуть екстрені відключення.

Перевищення лімітів призводить до ризиків створення аварійних ситуацій в енергосистемі. Тому для їх попередження застосовуються аварійні відключення.

До графіків зможемо повернутися лише тоді, коли знизиться споживання в області, або коли зменшиться дефіцит електроенергії в країні і НЕК Укренерго зможе надати більші ліміти споживання на область, – йдеться у повідомленні

Енергетики всієї країни вже працюють над стабілізацією ситуації, щоб якомога швидше повернутись до прогнозованих графіків відключень. Громалян просять слідкувати за оновленням інформації.

Обмін ламп – коли запрацює програма і як подати заявку

To Top
Ще новини ⬇