5 /5
Based on 5 ratings
100%

Купити квартиру в Дніпрі

2220
2220

[:ru]На Днепропетровщине мужчину укусил паук ядовитее гремучей змеи[:ua]На Дніпропетровщині чоловіка вкусив павук отруйніший за гримучу змію[:]

[:ru]На Днепропетровщине мужчину укусил паук, яд которого в 15 раз сильнее, чем у гремучей змеи, передает Nikopolnews, ссылаясь на Телеграмм-канал Днепр областной.

50-ти летний днепровец Игорь Пацерин рассказывает, что прилег под деревом в саду, где его и укусил паук. Понял это, когда почувствовал жгучую боль в ноге и увидел две красные точки.

Место укуса быстро отекло, Игоря начало морозить, появилась тошнота, разболелась голова. Так он оказался в больнице под капельницей.

От какого именно паука пострадал, мужчина не заметил. Но по симптомам медики предположили, что это мог быть каракурт.

Справка:

[:ru]На Днепропетровщине мужчину укусил паук ядовитее гремучей змеи[:ua]На Дніпропетровщині чоловіка вкусив павук отруйніший за гримучу змію[:]

В последние годы на Днепропетровщине с приходом тепла активизируются пауки. Среди них и каракурт, чей яд в 15 раз сильнее, чем у гремучей змеи. К счастью, объем, впрыскивается каракуртом несравненно меньше змеиной дозы. Однако, если вовремя не оказать помощь, могут быть серьезные последствия.

Это относительно небольшие пауки с панцирем черного цвета, на котором разбросаны большие красные пятна. Самки после спаривания часто пожирают партнеров, за что их и прозвали «черными вдовами». Каракурты ведут ночной образ жизни, прячутся и спят в норках в земле, в скошенной траве.

На Дніпропетровщині пік активності кліщів – багато постраждалих[:ua]На Дніпропетровщині чоловіка вкусив павук, отрута якого в 15 разів сильніша, ніж у гримучої змії, передає Nikopolnews, посилаючись на Телеграм-канал Дніпро обласний.

50-ти річний  дніпровець Ігор Пацерін розповідає, що приліг під деревом у саду, де його і вкусив павук. Зрозумів це, коли відчув пекучий біль на нозі і побачив дві червоні точки.

Місце укусу швидко набрякло, Ігора почало морозить, з’явилася нудота, розболілася голова. Так він опинився в лікарні під крапельницею.

Від якого саме павука постраждав, чоловік  не помітив. Але за симптомами медики припустили, що це міг бути каракурт.

Довідка:

[:ru]На Днепропетровщине мужчину укусил паук ядовитее гремучей змеи[:ua]На Дніпропетровщині чоловіка вкусив павук отруйніший за гримучу змію[:]

Останніми роками на Дніпропетровщині з приходом тепла активізуються павуки. Серед них і каракурт, чия отрута в 15 разів сильніше, ніж у гримучої змії. На щастя, обсяг, що вприскується  каракуртом незрівнянно менше зміїної дози. Проте, якщо вчасно не надати допомогу, можуть бути серйозні наслідки.

Це відносно невеликі павуки з панциром чорного кольору, на якому розкидані великі червоні плями. Самки після спаровування часто пожирають партнерів, за що їх і прозвали «чорними вдовами». Каракурти ведуть нічний спосіб життя, ховаються і сплять в нірках в землі, в скошеній траві.

На Дніпропетровщині пік активності кліщів – багато постраждалих[:]

Корисні посилання дивіться нижче

НСН у Телеграм

To Top
Ще новини ⬇
Головна
Назад
Розділи
Важливі
Lite
Пошук
донат
×