5 /5
Based on 5 ratings
100%
2232
Нікополь
2232

На фронті загинули двоє нікопольських феросплавників

На фронті загинули двоє нікопольських феросплавників

Знову тяжка, непоправна втрата. На фронті загинули двоє нікопольських феросплавників. Трагічну новину повідомили у профільній групі Нікополь феросплавний у Фейсбуці, передає Nikopolnews.

Життя за Батьківщину віддали Іван Леонов і Олег Стефанович.

На фронті загинули двоє нікопольських феросплавників

29 жовтня на Донецькому напрямку на 46 році життя загинув дозувальник АГЦ, радіотелефоніст військової частини А1126 Леонов Іван Степанович.

Повідомляється, що Іван Степанович відпрацював на НЗФ 13 років. Він був доброї та світлої душі чоловік, гарний та відповідальний робітник, надійний друг, вірний товариш, люблячий чоловік та батько.

На захист Батьківщини став за покликом серця на початку березня – дуже хотів аби його дочки та син жили у вільній та щасливій державі.

Як і на роботі в цеху, так і на передовій, він сумлінно виконував бойові завдання, під час одного з яких і загинув, героїчно захищаючи нас від рашистської навали… – пишуть колеги.

У захисника залишилась дружина та троє дітей.

30 жовтня на Харківському напрямку на 53 році життя загинув газівник ТСЦ, молодший сержант, начальник радіостанцій польового вузла зв’язку військової частини А4052 Жданов Олег Стефанович.

Олег Стефанович віддав підприємству майже 30 років. Професійний металург за освітою, свою роботу любив, майже весь час пропрацював в основному підрозділі заводу – ЦВФ. Звідси вийшов на пільгову пенсію, але його дієва натура прагнула руху, тож на початку року він повернувся на підприємство.

Відповідальний та рішучій Олег Жданов не спасував перед новим викликом долі та у квітні, за мобілізацією, приєднався до лав ЗСУ. Тим паче його сини – його гордість та опора – теж вже перебували на військовій службі.

Воював віддано та завзято. Але під час виконання чергового бойового завдання загинув внаслідок мінно-вибухової травми.

Він був гарною, світлою людиною, надійним другом та дбайливим батьком.

Іван Леонов та Олег Жданов – були квітом нашої нації та віддали своє безцінне життя, захищаючи свої родини, Україну та нас з вами від російського агресора. Команда_НЗФ висловлює щирі співчуття рідним та близьким загиблих захисників України, – йдеться у повідомленні.

Світла і вічна пам’ять Захисникам України! Щирі співчуття рідним і близьким.

На Нікопольщині простилися зі співробітником НЗФ, який загинув на фронті

To Top
Ще новини ⬇