На Нікопольщині активізувалась вирубка дерев: поліція провела спільну нараду (фото, відео)

Сьогодні, 19 березня, у приміщенні Нікопольського районного управління поліції відбулася зустріч, присвячена важливій проблемі – незаконній вирубці дерев. На зустріч було запрошено журналістів, на ній побував кореспондент Nikopolnews.

Правоохоронці спільно з єгерями, співробітниками Нікопольського районного товариства мисливців та рибалок, екологами та співробітниками лісгоспу обговорили алгоритм дій попередження незаконної вирубки дерев, протидії браконьєрству,  збереження флори та фауни на території регіону.

На спільній нараді піднімались питання своєчасного реагування на правопорушення, створення відповідної схеми оповіщення та вирішення проблемних питань, які виникають під час документування фактів незаконної вирубки дерев.

Під час наради заступник начальника управління поліції з превентивної діяльності Роман Яровий навів порівняльну статистику з розслідування кримінальних проваджень за незаконну порубку та перевезення лісу, навів приклади останніх затримань та кримінальних проваджень. Так він зазначив, що за 2020 рік слідчими Нікополя та кущових підрозділів розпочато 41 кримінальне провадження, а станом на сьогодні вже зареєстровано 17 таких фактів за неповних три місяці 2021 року.

Також Роман Яровий роз’яснив присутнім їх права, щодо затримання правопорушників на місці скоєння злочину і яким чином документувати правопорушення до приїзду поліції. Він повідомив, що профілактичні заходи та рейди щодо попередження незаконного знешкодження дерев, флори та фауни будуть проводитись систематично і наділі.

Слово мали представники всіх служб присутніх на заході, які надавали свої пропозиції щодо своєчасного документування та притягнення до відповідальності винних осіб.

Поліцейські Нікополя попереджають громадян та посадовців про відповідальність за незаконну вирубку дерев!

Приводом для зустрічі стало гучне затримання злочинного угрупування, яким керував мешканець Нікополя, і яке займалося вирубкою дерев на території Нікопольського району. Внаслідок злочинної діяльності було знищено більше 700 дерев на суму 2,6 мільйони гривень.

To Top