На НЗФ на 20% підвищилась зарплата

На Нікопольському заводі феросплавів на 20% зросла заробітна плата. Про це Nikopolnews повідомляє, посилаючись на слова депутата Нікопольської міськради Валерія Кисельова, що прозвучали вчора на сесії. Також про це пише корпоративне видання «Електрометалург».

Фонд оплати праці Нікопольського заводу феросплавів (НЗФ) у березні зріс на 20% порівняно з лютим 2021 року – до 126,5 млн грн. Зарплата працівників підприємства, відповідно, в цьому місяці зросте від 17,5% до 26,5% і в середньому становитиме 18 тис. грн.

Так, всім співробітникам підприємства передбачено базове підвищення зарплати на 17,5% (за винятком генерального директора та його заступників – їх зарплати підвищаться на 15%). Зарплата ж найбільш затребуваних категорій буде підвищена диференційовано, за рахунок нарахування спеціальних балів – на 20%, 23,5% та 26,5%.

«Для різних професій розроблені окремі розрахунки, які проведені з урахуванням повного завантаження заводу – 60 тис. товарних тонн продукції при режимі повної зайнятості працівників. Так як ми працюємо зараз. Ставлю завдання перед відділом наукової організації праці до копієчки використовувати збільшений фонд оплати праці», – підкреслив Куніцин.

Відповідно, зростуть і відрахування в бюджет Нікополя. Депутат Валерій Кисельов заявив, що вони складуть 2 мільйони гривень щомісяця.

Валерій Кисельов на сесії міськради розповідає про підвищення зарплати і збільшення податкових відрахувань у бюджет

У виданні «Електрометалург» зазначається, що в лютому рівень середньої заробітної плати на НЗФ підвищився на 11% порівняно з січнем – до 14 498 гривень.

Нікопольський завод феросплавів є найбільшим в Україні виробником силіко – і феромарганцю. Підприємство виробляє феросплави з імпортної та української сировини

За підсумками 2020 року завод скоротив виробництво продукції на 29,1% в порівнянні з 2019 роком – до 513,3 тис. т. Випуск силікомарганцю за рік скоротився на 28,8%, а феромарганцю – на 31,5%.

To Top