На об’їзній дорозі біля Нікополя авто потрапило у пастку (фото)

Непроста видалася ніч на 12 березня для одного з водіїв, який пробирався по об’їзній дорозі через Старозаводське біля Нікополя. Про цей випадкок, посилаючись на групу Pokrov OrdzhoCity, пише видання Дніпро вечірній, передає Nikopolnews.

Дві одвічні біди – дороги і дурні – на Дніпропетровщині реалізувалися в одному місці і в одній проблемі. Весь час поки відновлювали зруйнований міст під Нікополем, великовантажний транспорт їздив по об’їзному шляху через село Старозаводське. За 9 місяців ця дорога перетворилася на напрям – суцільні вибоїни. Коли здавали міст, місцевим мешканцям пообіцяли відремонтувати дорогу, але так і нічого не зробили. Більш того в Чортомлику забули прибрати знак, що вказує на об’їзд. В результаті ця дорога стала пасткою для легковиків, – пише автор матеріалу.

Вночі 12 березня легковий автомобіль об’їжджаючи ями, завис на вычавленому горбі асфальту, який залишився після великовантажних автомобілів.

На питання чому водій поїхав цією дорогою, він пояснив, що сам не місцевий.

У Чортомлику на розвилці побачив тимчасовий знак, який вказує об’їзд через село Кисличувате, от він і поїхав, не знаючи, що його чекає на шляху.

Відразу ж виникає питання, чому міст відкрили, а знак «об’їзд» ще не прибрали?, – запитують у Фейсбук групі Pokrov OrdzhoCity.

«Надежный и безопасный»: как выглядит новый мост возле Никополя (фото)

To Top