Навчальні заклади Нікополя та Покрова обласного підпорядкування облаштують системами пожежної безпеки

Навчальні заклади Нікополя та Покрову, які підпорядковуються області, облаштують системами пожежної безпеки, повідомляє Nikopolnews, посилаючись на Дніпропетровську ОДА.

Такі заходи проведуть і в обласних навчальних закладах інших міст Дніпропетровщини. Всього в регіоні їх 24. На це витратять 22 мільйони гривень з обласного та державного бюджетів.

Про це стало відомо в ході наради з контрольної перевірки регіональної підсистеми цивільного захисту в Дніпропетровській ОДА.

«Системи пожежної безпеки встановимо в обласних навчальних закладах Дніпра, Кам’янського, Нікополя та Покрову. Сучасне обладнання буде сповіщати про можливу небезпеку», – розповів заступник начальника голови Дніпропетровської ОДА Сергій Карпенко.

Навчальні заклади облаштують автоматичною пожежною сигналізацією. Встановлять або осучаснять системи оповіщення та захисту від блискавки. Придбають вогнегасники, протигази, металеві протипожежні двері.

«Роботи розпочнуться після завершення тендерних торгів», – повідомив директор департаменту освіти і науки Дніпропетровської ОДА Олексій Полторацький.

Облаштуванням системами пожежної безпеки в місцевих комунальних закладах займаються громади, наголосив Олексій Полторацький.

To Top