5 /5
Based on 5 ratings
100%

Купити квартиру в Дніпрі

1321
1321

Названо ім’я  рятувальника, який загинув під час ліквідації пожежі у Новомосковському районі

У Головному управлінні ДСНС України у Дніпропетровській області назвали ім’я рятувальника, який загинув сьогодні під час ліквідації пожежі у Новомосковському районі, передає Nikopolnews.

Нагадаємо, 18-го червня надвечір одразу три ракетні удари агресор наніс по Новомосковському району. Влучив у нафтобазу.

Сьогодні вранці, під час ліквідації пожежі на нафтобазі, внаслідок вибуху резервуару загинув молодший сержант служби цивільного захисту Мірошнік Ярослав Миколайович, при виконанні службових обов’язків.

З серпня 2021 року Ярослав працював водієм 31-ої державної пожежно-рятувальної частини 11-го державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області.

Названо ім’я  рятувальника, який загинув під час ліквідації пожежі у Новомосковському районі

Вся чисельна родина рятувальників Дніпропетровщини висловлюють щирі співчуття родині з приводу передчасної смерті турботливого сина. До втрати близької людини ніколи не можна бути готовим, адже з нею йде частинка нашої душі. Важко знайти слова, неможливо загоїти біль та гіркоту від втрати, коли зупиняється серце рідної людини, проте світлі спогади про неї завжди будуть сильнішими за смерть…Вічна пам’ять Герою-рятувальнику. Нехай світла пам’ять про нашого побратима назавжди залишиться в серцях близьких та знайомих, а Бог подарує йому вічне життя та спокій, – йдеться у повідомленні ДСНС.

To Top
Ще новини ⬇
Головна
Назад
Розділи
Важливі
Lite
Пошук
×