Нікополь візьме участь у VII Всеукраїнському форумі взаємодії та розвитку

З 16 березня по 30 квітня відбудеться VII Всеукраїнський форум взаємодії та розвитку, який об’єднує всі регіони України на одній платформі. Громада, влада, бізнес та медіа зберуться разом, щоб обговорити соціальної активності в регіонах, привернути увагу до сталого розвитку, волонтерського руху, корпоративної соціальної відповідальності та проєкти, які заплановані у 2021 році.

Нікополь візьме участь у форумі. Сьогодні, 14 березня, – останній день, коли бажаючі долучитися можуть зареєструватися. Про це Nikopolnews повідомляє, посилаючись на прес-службу Нікопольської міської ради.

Організатор заходу – Всеукраїнський молодіжний рух «Let’s Do It, Ukraine!» за підтримки Міністерства молоді та спорту України, Всеукраїнського молодіжного центру, Національної молодіжної ради України, Дніпропетровської обласної постійної комісії з питань молоді, спорту та сім’ї.

Весна – ідеальний час для планування та початку реалізації стратегій. Саме тому під час Форуму учасники зможуть представити свою діяльність та плани на поточний рік, обмінятися досвідом, знайти партнерів для спільної реалізації проєктів, залучення експертів з інших організацій, – зазначають у прес-службі НМР.

У Нікополі Форум відбудеться 19 березня з 10.00 до 14.00 онлайн. Серед запрошених до участі: представники органів державної влади, голови ОТГ Нікопольського району, представники громадських організацій, депутати місцевих рад та інші.

Серію прямих трансляцій матиме змогу переглянути кожен українець, на офіційній сторінці організації https://www.facebook.com/letsdoitukraineeco/ записи будуть збережені.

До участі у заході запрошуються представники органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, місцевих та закордонних інститутів тромадського суспільства, активісти молодіжного громадського руху, бізнесу та засобів масової інформації, волонтери, лідери учнівського і студентського самоврядування, благодійники, донори.

Для того, щоб стати офіційним учасником або спікером необхідно заповнити онлайн форму реєстрації за посиланням: https://forms.gle/XRU81N7RBMFjmFg76 до 14 березня 2021 року включно.

 

To Top