Купити квартиру в Дніпрі

Допомога населенню
233
233

Нікопольчанка представила Україну на одному з найбільших міжнародних фестивалів повітряних зміїв Європи у Берліні

Кайти 2

З 15 по 17 вересня 2023 р. відбувся 10-ий Берлінський Міжнародний фестиваль повітряних зміїв, найбільший у Німеччині та один з найпрестижніших у Європі. Хід Фестивалю висвітлювали провідні національні ЗМІ.

Нікопольчанка, учасниця Дніпропетровського обласного клубу кайт-флаїнґу “Зоряний Кайт” та міжрегіональної команди «Ukrainian Kite Beauties» Поліна ДРОМАРЕЦЬКА (22 роки) увійшла до команди України, яка вперше представила нашу державу на цій грандіозній події. Українські кайт-флаєри продемонстрували свої навички у керуванні дволінковими (dual-line / stunt) та шоу-кайтами (inflatable) й у запуску плоских художніх повітряних зміїв (artistic kites) та інших моделей типу роккаку та дельта.

Кайти 1

Унікальна подія в німецькій столиці зібрала більше 25 тисяч глядачів та сотні майстрів вітру з Німеччини та всього світу. Як зазначив президент Української Асоціації Повітряних Зміїв, капітан Національної Збірної України з кайт-флаїнґу Павло ШМУЛЕВИЧ: «Вперше команда від України була запрошена на цей видатний Фестиваль. Це не тільки черговий знак підтримки з боку німецького народу, але і визнання того рівня розвитку та професіоналізму, якого досягла наша Асоціація у сфері кайт-флаїнґу як спорту в Україні та зокрема, в Дніпропетровській області за останні шість років – навіть попри війну. Ми щиро вдячні голові оргкомітету пану Уве Шветтманну та нашому дорогому другу Крістіану Ласковскі за цю можливість Україні знов прозвучати як країні молодих, професійних та відважних людей».

Кайти 3

Нагадаємо, що у квітні-травні 2023 р. Поліна Дромарецька вже представляла Україну на найбільшому світовому фестивалі повітряних зміїв Artevento в Італії. А з 6 по 16 серпня 2020 року Нікополь приймав етап першого в історії регіону Чемпіонату Дніпропетровської області з кайт-флаїнґу, організованого Українською Асоціацією Повітряних Зміїв.

Кайти 4

Команда України та команда Таїланду

Команда України та організатор Фестивалю Уве Шветтманн

Команда України та співорганізатор Фестивалю Крістіан Ласковскі

Поліна Дромарецька (ліворуч)

Поліна Дромарецька 2

Поліна Дромарецька 6

Поліна Дромарецька 8

Поліна Дромарецька та команда України

Україна на перших шпальтах німецьких газет

To Top
Розділи
Назад
Важливі
Новини
Lite
Допо-га
×