Нікополь

Нікопольські волонтери назвали придбаний для фронту автомобіль на честь 9-річного хлопчика, який пожертвував кошти

Никопольские волонтеры назвали приобретенный для фронта автомобиль в честь 9-летнего мальчика, который пожертвовал средства

«ДаняМобіль» – таке ім’я дали придбаному для фронту автомобілю нікопольські волонтери. Машина, яка вирушить на передову, названа на честь маленького хлопчика з Нікополя – Дані Балагуша, який віддав всі свої кошти для ЗСУ.

Про це йдеться в сюжеті, оприлюдненому начальником Нікопольської районної військової адміністрації Євгеном Євтушенком, передає Nikopolnews.

Дані Балагушу 9 років. Він зараз далеко від рідного міста і своєї родини. Батьки вирішили, що хлопчику буде безпечніше знаходитися під час війни за кордоном. Даня дуже не хотів залишатися в чужій країні, коли на його Батьківщину напав ворог. Він просився додому і навіть казав, що може бути розвідником. Говорив: «Я ж маленький, і ворог не запідозрить мене».

Бажання допомагати було таким сильним, що дитина вирішила віддати усі свої кошти. Данило мріяв купити рідкісну книгу і збирав гроші, але підтримка армії виявилася для нього важливішою. І хлопчик передав через маму волонтерам 5041 гривню.

Саме цей вчинок став поштовхом для нас. Ми давно хотіли придбати автомобіль для хлопців на фронт, і не знали, з якого боку підступати до цієї задачі. А коли Даня передав гроші, зрозуміли, що відкладати більше не можна. Звісно, авто коштує більше, ніж 5 тисяч гривень. Нам вдалося зібрати необхідну суму. Допомагали багато людей, – розповів волонтер Сергій Голтва.

1 48

«ДаняМобіль» вирушить на фронт до бійців 93-ї бригади «Холодний Яр» і буде допомагати нашим Захисникам витісняти ворога з України.

Нікопольські волонтери назвали придбаний для фронту автомобіль на честь 9-річного хлопчика, який пожертвував кошти

Детальніше про цю зворушливу історію дивіться у сюжеті нижче.

 

To Top