Нікопольський завод взяв у кредит 35 млн євро для випуску нових безшовних труб

Укрексімбанк надав металургійному підприємству “Сентравіс продакшн Юкрейн”, виробничі потужності якого знаходяться в Нікополі, кредит на €35 млн для випуску нових видів безшовних труб. Про це Nikopolnews повідомляє, посилаючись на stockworld.com.ua.

У повідомленні фінансової установи говориться, що “Укрексімбанк відкрив довгостроковий кредитний ліміт провідному металургійному підприємству “Сентравіс продакшн Юкрейн”, 70% продукції якого експортується в країни Євросоюзу”.

Відзначається, що компанія має намір направити виділені кошти на випуск нових видів безшовних труб, впровадження екологічних та енергозберігаючих технологій і подальшу модернізацію виробництва.

“Банк відкрив кредитний ліміт у розмірі 35 млн євро терміном на 5 років для підтримки високої конкурентоспроможності продукції на світових ринках і своєчасного і повномасштабного виконання інвестиційної програми, спрямованої на розвиток продажів продуктів з високою доданою вартістю”, – повідомив директор департаменту корпоративного бізнесу приватного сектору Укрексімбанку Олександр Иснюк.

Вказується, що компанія “Сентравіс продакшн Юкрейн” з виробництвом у місті Нікополь Дніпропетровської області входить до ТОП-10 найбільших світових виробників безшовних нержавіючих труб. Компанія виробляє продукцію для проектів з будівництва атомних електростанцій і постачає інструментальні труби для автомобільних брендів, зокрема, BMW, Volkswagen, Audi, Maserati і ін

НЗФ сократил выпуск продукции в январе

To Top