Нікопольський і Запорізький феросплавні заводи були єдиними потерпілими у справі «Роттердам +»: САП

Єдиними потерпілими у гучній справі “Роттердам+” за весь період слідства і до моменту його закриття вважалися лише два феросплавних заводи олігарха Коломойського – в Нікополі та Запоріжжі, а не держава Україна.

Про це повідомляє видання РБК-Україна, посилаючись на старшого прокурора САП Дениса Демківа, передає Nikopolnews.

“Нікопольський завод феросплавів і Запорізький завод феросплавів за їх заявами включені до складу постраждалих. Заяв від інших осіб не надходило”, – повідомив прокурор.

Він зазначив, що Міністерство юстиції не знайшло підстав вважати, що формула завдала шкоди суспільним інтересам.

“Мін’юсту пропонували пред’явити позов з цього провадження, вони відмовилися”, – додав прокурор.

Нагадаємо, 20 травня САП вже в четвертий раз закрила справу “Роттердам+” з-за відсутності в ній складу злочину. Перший раз справа була закрита ще 27 серпня 2020 року. Потім аналогічні рішення приймалися в січні і березні 2021 року.

Ці рішення також були підтверджені Офісом генерального прокурора і вищим Антикорупційним судом України.

Розслідування справи “Роттердам+” тривало більше 4 років. У цей період було проведено більше 10 державних і міжнародних експертиз, які всі підтвердили економічну і юридичну обґрунтованість формули.

За словами Дениса Демківа, чергове рішення про закриття справи від 20 травня зараз оскаржується у Вищому антикорупційному суді одним з потерпілих, а саме Нікопольським феросплавним заводом. Процедура може зайняти місяці.

До речі, нещодавно “NikopolNews” писав:

Нікопольський феросплавний запрошує на роботу: список вакансій

 

To Top