5 /5
Based on 5 ratings
100%
460
Нікополь
460

Нікопольський краєзнавчий музей отримав гуманітарну допомогу від Польщі

Нікопольський краєзнавчий музей отримав гуманітарну допомогу від Польщі

Нікопольський краєзнавчий музей отримав гуманітарну допомогу від Польщі, повідомляє пресслужба Нікопольської міської ради, передає Nikopolnews.

У повідомленні зазначається, що з початку повномасштабної війни в Україні, яку розв’язав російський агресор, міська влада Нікополя постійно та плідно співпрацює з міжнародними благодійними організаціями.

Завдяки їх підтримці Нікополь отримує гуманітарну допомогу для тимчасово переміщених осіб, для людей, які опинилися у важких життєвих обставинах, має інвалідність та тих, хто постраждав від ворожих обстрілів. Також допомогу отримують нікопольські заклади соціальної сфери.

Зокрема, Нікопольський краєзнавчий музей отримав гуманітарну допомогу від Польського уряду (урядової агенції стратегічних резервів), завдяки чому заклад зможе попіклуватися про цілісність та захист свого приміщення.

Це вже не перший гуманітарний вантаж, який ми отримуємо завдяки нашим колегам, що організували надходження допомоги музеям від закордонних фондів, які підтримують культурні установи України, – розповідає в.о. директора Нікопольського краєзнавчого музею Альона Шмалько. – Доставці вантажу сприяли управління гуманітарної політики НМР та колектив Дніпропетровського національного історичного музею  ім. Д.І.Яворницького. Така підтримка дає нам впевненість у нашій перемозі.

27 рятувальників вирушили на допомогу колегам у Нікополь

To Top
Ще новини ⬇