Купити квартиру в Дніпрі

Допомога населенню
514
514

Нікопольський СЕНТРАВІС втратив 1 млн євро через блокування кордону

Нікопольський СЕНТРАВІС втратив 1 млн євро через блокування кордону

Нікопольський СЕНТРАВІС втратив 1 млн євро через блокування кордону. Про це з посиланням на виконавчого директора компанії Юрія Атанасова повідомляє uaprom.info, передає Nikopolnews.

Додаткові витрати українського виробника нержавіючих труб «Сентравіс» через блокування роботи пунктів пропуску на кордоні України з Польщею, Словаччиною та Румунією за останні три місяці склали близько 1 млн євро.

За оцінкою Атанасова, вартість транспортування 1 тонни продукції зросла приблизно на 200 євро. При цьому зростання видатків торкнулося як експорту готової продукції, так і імпорту сировини.

Нестабільна робота пунктів пропуску через протести перевізників та фермерів у сусідніх країнах призвела до збільшення часу доставки вантажів на тижлень в одну сторону. Це вдвічі більше, ніж компанія витрачала на транспортування до блокади.

У 2023 році Сентравіс збільшив виробництво трубної продукції на 12% у річному вимірі до 12,2 тис. тонн. Наразі середній рівень завантаженості промислових майданчиків компанії, які наразі працюють в Нікополі та Ужгороді, складає 60-70%.

Ще новини Нікополя: Нікополь буде в пріоритеті, але швидко не буде: Лукашук про відновлення Дніпропетровщини після війни

Читайте також новини України: Як будуть змінюватись ціни на продукти з наступного місяця – прогноз

To Top
Розділи
Назад
Важливі
Новини
Lite
Допо-га
×