Купити квартиру в Дніпрі

Допомога населенню
2052
2052

9 вересня Укрзалізниця продовжила обмеження курсування нікопольських електричок

9 вересня Укрзалізниця продовжила обмеження курсування нікопольських електричок

9 вересня Укрзалізниця продовжила обмеження курсування нікопольських електричок по станції Чортомлик, повідомляє Nikopolnews, посилаючись на офіційну сторінку Регіональної філії “Придніпровської залізниці” АТ “Укрзалізниця” у Фейсбуці.

Сьогодні, 9 вересня,  Придніпровська залізниця продовжує обмеження по станції Чортомлик маршрутів двох приміських поїздів, які курсують з Нікополя до Кривого Рогу, Апостолового й Тимкового та зворотно, – йдеться у повідомленні

Зокрема,  це стосується приміських поїздів:

  • № 6490 Апостолове – Нікополь
  • № 6471 Нікополь – Кривий Ріг.

УЗ обіцяє, що буде довезення пасажирів до/зі станції Чортомлик від залізничного та автовокзалу рейсовими та додатковими автобусами.

Решта приміських поїздів цих напрямків курсують за графіком.

9 вересня Укрзалізниця продовжила обмеження курсування нікопольських електричок

Зазначимо, що 8 вересня Укрзалізниця теж повідомляла про обмеження по станції Чортомлик. Список скасованих маршрутів був більшим.

У вчорашньому повідомленні зазначалося, що спільними зусиллями залізниці та комунальних служб                             м. Нікополь організоване довезення пасажирів до/зі ст. Чортомлик і зворотно. Зокрема:

  • рейсовий автобус Нікополь – Покров (відправлення з автовокзалу об 11:20) забере пасажирів із залізничного вокзалу Нікополя та доставить до ст. Чортомлик;
  • додатковий платний автобус відправленням об 11:20 із залізничного вокзалу до ст. Чортомлик і зворотно о 12:30
  • додатковий платний автобус (відправлення орієнтовно о 17:18) з вокзалу Нікополя до ст. Чортомлик, і о 19:20 зворотно.
  • рейсовий автобус Покров – Нікополь (а за потреби й додатковий автобус) орієнтовно о 15:00 зі ст. Чортомлик до ст. Нікополь.

Пасажирів просять планувати свої поїздки з урахуванням цієї інформації.

Детальний розклад руху цих та решти приміських поїздів Придніпровської залізниці та зміни до нього можна знайти на офіційному сайті регіональної філії www.dp.uz.gov.ua, а також на інформаційних дошках залізничних вокзалів та станцій.

Ще новини Нікопольщини: Безкоштовний автобус з Мирівської громади їздитиме тричі на тиждень: графік руху

To Top
Розділи
Назад
Важливі
Новини
Lite
Допо-га
×