Нікопольцям нагадали, кому слід терміново звертатися за субсидією

Nikopolnews вже неодноразово писав про нові правила отримання субсидій у 2021 році, але у багатьох містян все одно залишаються питання.

Управління соціальної політики нагадує, що деяким категоріям домогосподарств (в яких не відбулось ніяких змін) передбачено автоматичне перепризначення субсидії на новий термін, тобто подавати нову заяву та декларацію не потрібно, передає Nikopolnews, посилаючись на офіційний сайт Нікопольської міської ради.

Рішення про призначення субсидії таким домогосподарствам в автоматичному режимі прийматиметься Управлінням лише після отримання інформації від Міністерства фінансів на підставі результатів проведеної верифікації даних щодо одержувачів житлових субсидій(наявність у власності житлових приміщень, транспортних засобів, депозитних рахунків та інше).

Але залишились домогосподарства, яким субсидію буде призначено тільки за особистим зверненням. Це стосується  наступних категорій:

  • домогосподарств, яким субсидія надавалася у грошовій безготівковій формі, тобто через АТ «Ощадбанк» (в таких випадках необхідно обов’язково надати реквізити банків для виплати субсидії на наступний термін у готівковій формі);
  • домогосподарств, яким субсидія була призначена без урахування окремих осіб з числа зареєстрованих у житловому приміщенні, які не проживають за місцем реєстрації;
  • орендарям житлових приміщень.

Зазначеним категоріям громадян необхідно терміново надати до управління новий пакет документів.

За інформацією звертатись за телефонами 066 9483106, 099 5408535.

До речі, нещодавно “NikopolNews” писав:

Все, що потрібно знати нікопольцям про субсидії за нових умов

To Top