Никопольчанка розповіла, як вона була «Дюймовочкою в тюльпан» в 1963 році

Никопольчанка Галина Ісайкіна поділилася цінним фото і цікавою історією з дитинства, яка назавжди залишилася в її пам’яті. Тому що це була мрія, яка збулася – майже диво! Фотомоментом з життя Нікополя 20 століття  Nikopolnews ділиться з посиланням на паблік Нікополь історичний, де постійно публікується цікава інформація про минуле нашого міста.

На знімку, переданому Галиною Ісайкіною і оприлюдненому в Нікополі Історичному – першотравнева демонстрація в нашому місті в 1963 році. Фотограф відобразив колону демонстрантів. Піонери несуть квітка, а в квітці – маленька дівчинка. Це і є Галина.

Никопольчанка розповіла, що «проїхатися» у квітці в ролі Дюймовочки було її мрією з тих пір, як вона у віці приблизно 4-5 років побачила таку ходу і дівчинку в тюльпані.

– Це так мене вразило, що стало мрією – говорить вона.

Скільки ж було здивування і радості, коли семирічну першокласницю Галину напередодні 1 травня 1963 року викликали до шкільної учительської і сказали, що вона буде Дюймовочкою на параді! Вибір припав саме на неї, так як дівчинка була найменшою в класі по зросту.

Галина згадує, що під час ходи тюльпан сильно хитався, тому що його несли хлопці різного зросту. Перед трибуною дівчинці дали сигнал встати на весь зріст і відпустити мотузочку, яка тримала закритим тюльпан. Вона встала, тюльпан розкрився, Галина вхопилася за пелюстку і так і трималася за неї до кінця ходи, – зазначається в повідомленні Нікополя Історичного.

To Top