Обережно, сітілайт! Нікопольчанка стверджує, що рекламна конструкція на Г.Чернобиля б’ється струмом

Мешканка Нікополя стверджує, що рекламний сітілайт, розташований на вулиці Героїв Чорнобиля, пропускає струм. Про це вона розповіла в своєму Instagram, повідомляє Nikopolnews.

Дівчина розповіла, що гуляла сьогодні, 21 квітня, ввечері з собакою, і, коли тварина доторкнулась до конструкції, її вдарило струмом –  пса підкинуло в повітря і крутило кілька секунд. При цьому стояв дикий писк.

Буквально за мить до цього вдарило струмом собаку подруги автора посту, але та встигша швидко відскочити.

Будьте обережні, такий банер може бути не один, це небезпечно для дітей і тварин, – попередила нікопольчанка, зареєстрована в Instagram під ніком anastasia.lanara.

Сітілайти, що б’ються струмом – не таке вже рідкісне явище. В інтернеті можна знайти новинні матеріали про подібні випадках. Особливо велика ймовірність отримати удар під час дощу, як, наприклад, сталося з дівчиною з Миколаєва, про що писали багато ЗМІ. Була сильна злива, і перехожу зносило потоками води. Щоб утриматися, вона схопився за сітілайт, і отримала потужний удар, після якого впала в глибоку калюжу, залишаючись під напругою Від загибелі її врятував випадковий перехожий – хлопець-електрик за професією.

 

 

 

To Top