Обережно, вода! На Нікопольщині поліція проводить рейди

Майже щодня на водоймах України гинуть діти. Трагедій у багатьох випадках можна було б уникнути, якби усі дотримувалися правил поведінки на воді. Поліція Нікопольщини нагадує дітям та їх батькам про ці правила, повідомляє Nikopolnews, посилаючись на Нікопольське районне управління поліції.

14 червня інспектори ювенальної превенції почали проводити рейди, в ході яких проводять бесіди з дітьми та їх батьками, які відпочивають на місцевих водоймах Нікопольського району. Під час заходів поліцейські Нікополя, Марганця, Покрову та Томаківки вручають дітям та дорослим абетку з правилами особистої безпеки.

Правоохоронці нагадують юним відпочивальникам, що купатися, пірнати, далеко запливати та ловити рибу,  дозволяється лише під наглядом дорослих та у відведених для цього місцях.

Також вони звертають увагу на те, що заходити в воду можна лише на спеціально обладнаних пляжах, а якщо такого немає, вибирати місце з пологим ухилом і твердим дном. Не запливати далеко від берега, ніколи не плавати на одинці, не пірнати в незнайомих місцях.

Не оминули правоохоронці батьків. Їм повідомили про необхідність контролю дітей під час літнього відпочинку.

Працівники поліції бажають дітям, і їх батькам безпечного літа, позитивних вражень та гарного відпочинку.

До речі, нещодавно “NikopolNews” писав:

Поліція Нікополя долучилася до флешмобу у День вишиванки

 

To Top