Звернення до призовників Нікополя і району: що треба знати

У Нікополі звернулися до осіб призовного віку, нагадавши їм про те, що з 1 квітня почнеться робота призовних комісій. Вона триватиме до 1 жовтня, передає Nikopolnews, посилаючись на прес-службу Нікопольської міської ради.

Шановні призовники м. Нікополь та Нікопольського району!
Звертаємо Вашу увагу, що Президентом України видано Указ від 24 лютого 2021 року № 71 «Про звільнення в запас військовослужбовців строкової військової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2021 році».
Відповідно до пункту 8 статті 15 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» після набрання чинності Указом Президента України щодо проведення чергового призову призовники, яким надійшла повістка на прибуття до призовної дільниці для проходження призовної комісії, зобов’язані прибути в пункт і у строк, зазначені в повістці, – йдеться в повідомленні прес-служби.

Зазначається, що в тому випадку, якщо з певних причин повістка не надійшла, громадяни призовного віку зобов’язані з’явитися до призовної дільниці в десятиденний строк з дня початку чергового призову, визначеного Указом Президента України.

Увагу громадян звертають на те, що військовослужбовці строкової військової служби не залучаються до виконання завдань в районі проведення операції об’єднаних сил на території Донецької та Луганської областей та проходять військову службу переважно в пунктах постійної дислокації на посадах забезпечення їх охорони та життєдіяльності.

To Top