5 /5
Based on 5 ratings
100%
3634
Нікополь
3634

Окупанти готуються обстрілювати Нікополь і Марганець з майданчика ЗАЕС: завезли «Гради» – Енергоатом

Окупанти готуються обстрілювати Нікополь і Марганець з майданчика ЗАЕС: завезли «Гради» - Енергоатом

В Енергоатомі повідомляють про підготовку окупантами чергових провокацій на ЗАЕС. Зазначається, що на територію станції росіяни завезли РСЗВ і, вірогідно, готуються обстрілювати Нікополь і Марганець безпосередньо з майданчику АЕС, передає Nikopolnews.

В повідомленні Енергоатому йдеться про те, що на територію захопленої Запорізької атомної електростанції рашисти вчора завезли кілька реактивних систем залпового вогню (РСЗВ) «Град». Цю зброю загарбники розмістили біля енергоблока № 6, безпосередньо поруч із територією станційного сухого сховища відпрацьованого ядерного палива, де раніше будували деякі «захисні споруди» в таємному режимі, порушуючи всі умови з організації ядерної та радіаційної безпеки.

Найбільш вірогідна провокація, що готується, – обстріли протилежного берегу Дніпра, зокрема міст Нікополь та Марганець, цими установками «Град» безпосередньо з майданчику ЗАЕС, користуючись «прикриттям» енергоблоків та сховища відпрацьованого ядерного палива.

Весь світ розуміє кричущі порушення всіх норм і вимог ядерної та радіаційної безпеки роботи АЕС, яку загарбники використовують для військових цілей. Із самого початку агресії вони розміщують там особовий склад, військову техніку, зброю і вибухівку; замінували територію станції та під’їзні шляхи до неї.
Звертаємося до МАГАТЕ й усієї світової атомної спільноти, інформуючи про додаткове розміщення РСЗО «Град» безпосередньо на майданчику ЗАЕС. І вкотре закликаємо створити безпекову зону всередині та навколо станції за її повної демілітаризації й деокупації, – йдеться у повідомленні Енергоатому.

Заборонити обстріли енергооб’єктів на міжнародному рівні – Україна звернулася до світу

To Top
Ще новини ⬇